Menu

Miłośniczka piękna i urody. Założycielka ANANTI. Z kosmetologią związana od 2003 roku. Obecnie ekspert w dziedzinie makijażu permanentnego, dyplomowana linergistka z 9-letnim doświadczeniem, licenjonowany Trener PMU, szkoleniowiec, dystrybutor marki Art PMU.

Zdobywczyni międzynarodowego tytułu PRO ARTIST, przyznawanego przez najlepszych specjalistów makijażu permanentnego z całego świata.

Uhonorowana tytułem ARTIST przez Międzynarodową Akademię Sviatoslav Otchenash za całokształt pracy. Finalistka pierwszych w Polsce elitarnych Mistrzostw PMU Fair Play Championship w Warszawie, w kategorii GRAND MASTER.

Autorka trzech technik pigmentacji: Pixel Ombre, Artist Ombre Lips, Misty Eyeliner. Członek ogólnopolskiej Akcji Art Areola, skupiającej linergistki z całej Polski oraz zagranicy. Wykorzystuje swoje umiejętności w działalności charytatywnej, pomagając kobietom po ciężkich chorobach nowotworowych, po mastektomii piersi, wykonując bezpłatną rekonstrukcję brodawki piersiowej, przywracając im radość i wiarę we własną kobiecość. Osobom, które zmagają się z utratą brwi, czy rzęs, na skutek choroby onkologicznej, alopecji, wykonuje bezpłatną mikropigmentację medyczną.

Cały czas ukierunkowana na rozwój firmy, stale podnosi swoje kwalifikacje z zakresu mikropigmentacji oraz kosmetologii, biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i kongresach. Wiedza, którą zdobywa, daje jej umiejętność wykonywania perfekcyjnych makijaży, indywidualnie dobranych do potrzeb Klientek.

Rola Trenera Makijażu Permanentnego to dla niej coś więcej, niż tylko przekazywanie wiedzy i dzielenie się nią. W pracę tą wkłada całe swoje serce i umiejętności. Uwielbia dzielić się z kursantami swoimi doświadczeniami w pigmentacji, przygotowywać ich do tak odpowiedzialnego zawodu, jak linergista.

Na co dzień oprócz makijażu permanentnego wykonuje także zabiegi z zakresu laseroterapii, peelingów chemicznych, a także zabiegów antyaging, pomagając klientom w zwalczaniu problemów skórnych: trądziku, przebarwień, a także pierwszych oznak starzenia skóry. W swojej pracy kieruje się zdobytym doświadczeniem i wiedzą, za co cenią ją Klienci. Profesjonalne, indywidualne podejście do każdego oraz duża dawka empatii pozwalają jej nawiązać z Klientami długofalowe relacje.

Sylwia Szymczak